استند های نمایش محصول

آشنایی با استند های نمایش محصول:

استند نمایش محصول (Display Stand) در زبان فارسی با نام‌های استند یا استند محصول نیز شناخته می‌شود. استندهای نمایش محصول برای جلب توجه و علاقه بیشتر مشتریان در فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و تاثیر فراوانی در ماندگاری نام محصول در ذهن مشتریان دارند. استندها معمولا در مکان‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که چند تنوع از یک نوع کالا در یک فروشگاه وجود دارد. البته امروزه استندها علاوه بر کمک به نمایش بهتر و فروش بیش‌تر محصولات، نشانگر اعتبار و جایگاه برندها در نقطه‌های فروش نیز هستند. استند نمایش محصول (Display Stand) در زبان فارسی با نام‌های استند یا استند محصول نیز شناخته می‌شود. استندهای نمایش محصول برای جلب توجه و علاقه بیشتر مشتریان در فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و تاثیر فراوانی در ماندگاری نام محصول در ذهن مشتریان دارند. استندها معمولا در مکان‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که چند تنوع از یک نوع کالا در یک فروشگاه وجود دارد. البته امروزه استندها علاوه بر کمک به نمایش بهتر و فروش بیش‌تر محصولات، نشانگر اعتبار و جایگاه برندها در نقطه‌های فروش نیز هستند.

از جمله ویژگی ها ومزیت های کاربرد استند محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قابلیت استفاده هم در فضای داخلی فروشگاه یا نمایشگاه (indoor) و هم در فضای خارجی محیط (outdoor).
مقرون به صرفه و اقتصادی می باشند.
قابل حمل و پرتابل هستند.
قابلیت تنظیم عرض، طول و ارتفاع را دارند.
دارای قابلیت نصب و جمع آوری راحت و سریع می باشند.
دارای تنوع بسیار زیادی از لحاظ جنس، ابعاد، طرح و … هستند.
بر اساس نیاز مشتری و سطح تبلیغات شرکت تولید می شود.
باعث تبلیغات وسیع و ارزان و آسان محصول مورد نظر خواهند شد و به معرفی تجارت و کسب و کار با تمرکز در محل خرید می گردد.
با چاپ لوگو و مشخصات شرکت و یا حتی شعار تبلیغاتی شرکت بر روی استند تبلیغاتی ، باعث تبلیغ بسیار مؤثر و افزایش میزان فروش خواهد شد.

انواع استند های فروشگاهی :

استند رومیزی (Countertop Display Stand)
استندهای رومیزی معمولا سایز کوچک‌تری به نسبت استندهای ایستاده دارند و فضای کمتری را در فروشگاه‌ها اشغال می‌کنند و اغلب زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که سایز محصولات کوچک و تنوع کالا کم باشد و یا به عنوان جایگاهی برای قرارگیری تستر محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دسته از استندها به دلیل قرارگیری بر روی کانتر، در ارتفاع مناسبی از سطح ید مشتری قرار گرفته و احتمال دیده شدن بیش‌تر محصولات را فراهم می‌کنند.

پلکسی گلاس,تندیس پلکسی,ساخت تندیس,استند پلکسی,خرید تندیس, استند لوازم آرایشیاستند ایستاده (Wall Display Stand)
استندهای ایستاده در فروشگاه‌ها بیشتر برای نمایش خانواده محصولات یک برند مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این دسته از استندها مشتری به راحتی می‌تواند تمام محصولات یک برند را شناسایی کرده و محصول مور نیاز خود را از میان محصولات برند، به راحتی انتخاب نماید. استندهای ایستاده به نسبت استندهای رومیزی ابعاد بزرگتری دارند.
پلکسی گلاس,تندیس پلکسی,ساخت تندیس,استند پلکسی,خرید تندیس, استند لوازم آرایشیاستندهای لوازم آرایش
این استندها با توجه به برند مورد نیاز مشتری ،طراحی می شود که علاوه بر ویژگی های تبلیغات و نمایش محصولات ،می تواند تاثیر بسزایی در زیباسازی فضای سالن های آرایشی،داروخانه،فضای نمایشگاه داشته باشد که شامل استند رومیزی برای انواع لوازم آرایشی و استند ایستاده برای انواع ست تست لوازم آرایشی می باشد .
پلکسی گلاس,تندیس پلکسی,ساخت تندیس,استند پلکسی,خرید تندیس, استند لوازم آرایشیاستند لوازم تحریر
این محصول در اندازه ها و ابعاد مختلف ،با ایجاد ظاهری تمیز و مرتب روی میز و یا به صورت ایستاده،می تواند انواع مختلف لوازم تحریر و نوشت افزار را در خود جای دهد و در واقع آرشیوی از لوازم و وسایل مختلف را با چیدمانی منظم ایجاد می کند .
پلکسی گلاس,تندیس پلکسی,ساخت تندیس,استند پلکسی,خرید تندیس, استند لوازم آرایشی